Hakkımızda * About us

 

******ALBUNEA SEYAHAT SERVİSİ DÜNYASINA HOŞ GELDİNİZ*******

Biz yıllardır TECRÜBELİ bir aile işletmesiyiz. Kapadokya’daki merkezimizden faaliyet alanlarının yanı sıra, dünya çapında bir ağa sahip bir KAPADOKYA ,da turizm kuruluşlarından biriyiz.
Türkiye’yi mistik, büyülü bir yere getiren uzmanlaşmış büyük bir firmayız. Kültürü, Mimarisi, Folkloru, Tatlıları, Mutfağı, Şarapları, Coğrafya, Tarih, Dağları, Fauna ve Florası ile TÜRKİYE , de her ilgi alanımız bulunmaktadır.
Dünyanın en büyük şehirlerinden biri olan İstanbul’un tarihin den, ülke plajlarına, tertemiz sularına, kıvrımlı nehirlere ve antik eserlere TÜRKİYE, de her fırsatta sizlere yeni sürprizler sunmaktan KIVANÇ duyuyoruz.

Bize göre bu sadece bizim işimiz değil bu bizim TUTKUMUZDUR .Bu paketlerimize ve özel gezilerimize verdiğimiz önemin bir yansımasıdır.Magara Hotelerden, araba kiralama ve sıcak hava BALON  turlarına kadar her şeyi ayarlayabilecekleri seyahat acenteleri değil, aynı zamanda yerel halkla birlikte tadını çıkarmak için harika yöresel yemeklerin hazırlanmasında yer almak gibi köy hayatını deneyimlemek için eşsiz olanaklar sunan sertifikalı tur rehberleri içindeyiz.Özellikle Kişiye Özel Turlar ve Balayı hizmetlerinde Önde gelen planlamacılardan olup anında proğramlar yapabilme kabiliyetine sahibiz.
TÜRK  insanının samimi karşılanması, tüm yolculara ve turistlere hayatlarının gezi deneyimine yardımcı olmak için gösterilmiştir. Modern Türkiye’yi yaşamak ya da İç ANADOLU ‘daki yeraltı şehirlerini ziyaret etmek istesin, bunu sizin için profesyonel bir şekilde düzenleyebiliriz. Tüm gereksinimlerinizi karşılamanız için sizinle iletişim kurmak için TÜRKÇE yada İngilizce konuşmacı ayarlayabiliriz ve sunduğumuz ürün ve hizmetleri tam olarak anlayabilirsiniz.

İlgilendiğiniz birçok alanı kapsadığımız için lütfen web sitemize tam olarak bakmak için zaman ayırın. www.albuneatravel.com
Türkiye olan büyülü yaşamanıza yardımcı olmak için sabırsızlanıyoruz. Turizm şirketimiz 2010 Yılında Hizmete açılmış olup Profesiyonel Turist Rehberi Tarafından Yönetilmektedir Kapadokya Ürgüp de bir aile ŞİRKETİDİR.

Bizi Tanımak Güvenmek Ve Tercih Edebilmeniz İçin Facebook sayfamızdan Bizi Takip Edebilirsiniz.

****WELCOME TO THE WORLD OF ALBUNEA TRAVEL SERVICE *******

We have been a family business for years. We are one of the tourism organizations in Cappadocia, which has a worldwide network, as well as business areas from our headquarters in Cappadocia.
The mystical Turkey, we are a large company specialized in bringing a magical place. Culture, architecture, folklore, Dessert, Kitchen, Wine, Geography, History, Mountains, with Fauna and Flora of Turkey, are also each get our attention.
One of the world’s largest cities in the history of Istanbul, the country beaches, pristine waters, meandering rivers and ancient artifacts to Turkey, to you at every opportunity, we are proud to offer new surprises.

For us, this is not just our job, but it is our reflection. It is a reflection of the importance we give to our packages and special trips. Not only the travel agencies that can arrange everything from Magara Hotel to car rental and hot air BALLOON tours, We are in the certified tour guides that offer unique opportunities to experience the life of the village, such as taking part in the preparation. We have the ability to make instant programs, especially from Private Planners and Honeymoon services.
The sincere welcome of the Turkish people has been shown to assist all passengers and tourists in their travel experience. Inner Anatolia in modern Turkey or live ‘in their underground cities you want to visit, we can arrange for you in a professional manner. In order to meet all your requirements, we can arrange an English or an English speaker to communicate with you and you can fully understand our products and services.

As we cover many areas of interest, please take the time to look at our website in full. I www.albuneatravel.com
We look forward to helping you live the magical Turkey. Our tourism company has been opened to service in 2010 and is managed by Professional Tourist Guide. Cappadocia is a family company in Ürgüp.

You can follow us on our Facebook page to get to know us and trust us.

facebook:  almurat@hotmail.com

Instagram:albuneatravel@gmail.com

İletişim 7/24 Bilgi Hattı +905322576787

Vizyonumuz

SEYAHAT BÜTÜN KALPLERİ YUMUŞATIR.

DENEYİMLİ REHBER

LÜKS ARAÇ FİLOSU

HAVALİMANI NEVŞEHİR VE KAYSERİ KARŞILAMA UĞURLAMA

MAĞARA OTEL VE KONAK LÜKS ODA KİRALAMA

ÖZEL BÖLGE TURLARI REHBER ŞOFÖR

YÖRESEL YEMEKLER SERVİSİ

 

Misyonumuz

AMAÇIMIZ

SİZLERE DOĞRU YERLERE GÖTÜRMEK

ANLAMLI VE GERÇEK BİLGİLER VERMEK

KAPADOKYANIN ÖZEL YEMEKLERİNİ TATTIRMAK

KEYİF ALDIRMAK

TATİL GÜZELLİKLERİNİ HİSSETTİRMEK

ARKADAŞLIK VE DOSTLUKTA BULUNMAK

 

Kariyer Planlamamız

ACENTAMIZ

TÜRSAB ÜYESİDİR ÜRGÜP NO: 6533

PROFESİYONEL TURİST REHBERLERİMİZ SERTİFİKALI KOKARTLIDIR

BİRÇOK ÜLKE İNSANINA HİZMET ETMEKTEDİR

GEÇMİŞİMİZ TAMAMI İLE TURİZM ANLAYIŞINA SAHİPTİR

DENEYİM VE TECRÜBELİ BİR AİLE KURULUŞUDUR

Ali Murat YILDIZ
President
F l t

Selda YILDIZ
Executive Manager
F l t