Search

Özel Turlar Rehber ve Şoförlü

Konaklama Evet
Ulaşım Evet
Profesyonel Turist Rehberi Evet
  FİYAT ALINIZ.

  Türk Yemekleri(Turkısh Cookıng Tours)

  Konaklama Evet
  Ulaşım Evet
  Profesyonel Turist Rehberi Evet
   720 tl or 80 euro 'den başlayan fiyatlar. CORONA İNDİRİM GÜNLERİ BAŞLAMIŞTIR.

   Balon Turu

   Konaklama yerlerinizden özel alınır kahvaltı salonumuzda sizlere açık büfe içecekler ve yiyecekler ikram ederiz.Balonlarımız hazırlanırken sizleri uçuş alanına taşırız sepetlere yerlerinizi almanız için ekibimiz yardımcı olur daha sonra tecrübeli pilotlarımız tarafından ortalama 60 dk ve üzeri uçuş gerçekleşir inilecek yer alan tam belli olmasa,da en uygun bir alana rahat güvenli inişlerimiz olur ve her misafirimize alkolsüz şampanya ve meyve suyu ikram edilir. Sonrasın,da mutlu fotoğraflar çekilerek lüks araçlarımız ile konaklama yerlerinize uçuş sertifikanızı vererek bir dahaki kapadokya balon uçuşlarında görüşmek dileği ile veda ederiz.

   Hayatınız boyunca kendinize VE EŞİNİZE verebileceğiniz tek güzel bir HEDİYE  kapadokya da balon gezisi yapmak olsun.

   In our breakfast room, we offer you open buffet drinks and food. When we prepare our salons, we take you to the flight area. Our team helps you to take your places to the baskets. There are comfortable safe descents to an area and every guest is served non-alcoholic champagne and juice. Afterwards, we say goodbye with the wish of seeing your next flight of Cappadocia balloon flights by taking happy photos and giving your flight certificate to your accommodation with our luxury vehicles.

   Whether you’re in Cappadocia or a balloon trip, the only nice gift you can give to yourself and your wife during your life.

    

   Ulaşım Evet
   Kahvaltı Evet
   Şampanya Evet
   Sertifika Evet
    TL2800 tl

    Balayı Paket * Honeymoon package

    Konaklama Dahil
    Transferler Dahil
    Profesyonel Rehberlik Dahil
     fiyat sorunuz 05322576787
     12