Balon Turu

From January 01, 1970

******Kendinize bir iyilik yapın; Kapadokyada Balonla Özgürlüğe uçun.

Balon ile uçmak kapadokyada bir ayrıcalıktır.

Balonlarımız 12,16,20 kişilik olup sizler için en uygun gün güneşli ve hava durumuna göre yönlendirmek bizim tecrübemizdir.

Dünyanın heryerinden bizi arayabilirsiniz +90 5322576787

Balon turu fiyatlarımız 145 euro ve 175 euro şeklinde fiyatlandırılmaktadır.

Do yourself a favor; Fly to Cappadocia with Freedom.

Fly with balloons is a privilege in Cappadocia.

Our balloons are 12,16,20 people and it is our experience to direct the most suitable day for you according to the sunny and weather conditions.

Contact us anywhere in the world +90 5322576787

Our balloon tour prices are priced at 95 euro and 150euro.

Ulaşım Evet
Kahvaltı Evet
Şampanya Evet
Sertifika Evet

Book now

Genel Bakış
Dahil ve Hariç Olanlar Hizmetler
Standart Balon Uçuşu
Deluxe Balon Uçuşu
Özel Uçuş
Sıkça Sorulan Sorular

Dünyanın her yerinde mükemmel bir duygu olan sıcak hava balonu ile sabahın ilk güneş ışıkları ile KAPADOKYA da uçmak,evlilik teklifi yapmak,fotoğraf çekmek,eşinize yada arkadaşınıza süprizler Kapadokya’da bir ayrıcalıktır.

Dünyada balonla uçmanın en keyifli ve en güzel olduğu yer coğrafyanın en cömert olduğu yer Kapadokyadır. Kapadokya’da balonculuğun yeni yüzü olarak sizlere unutulmaz bir mecara sunuyoruz. Yer yer peri bacalarının arasında süzülerek ve muhteşem Kapadokya manzarasını yükseklerden izleyerek yaptığımız her uçuş hafızanızda unutulmaz anılar bırakıyor. en güvenli balon firması olarak uçuşlarımız daha uzun sürmekte ve uçuşunuzun keyfini tam olarak çıkartmaktasınız. Profesyonel ve güleryüzlü ekibimizle, tecrübeli pilotlarımızla sizlere Kapadokya’da balon seyehatinizin en güvenli ve en keyifli bir biçimde olmasını sağlıyoruz. Tüm balonlarımız özel tasarıma sahip olup Ultra Magic Balloons tarafindan son teknoloji kullanılarak özel üretilmiştir.

Balonlarımız tamamen VIP tasarımlarıyla, rahat ve konforla birlikte müşteri kapasitesi kadar emniyet kemerlerini sadece firmamızda görmeniz mümkündür. Her sepet müşteri kapasitesine göre sigortalanmıştır. Yapılan sigortalar Sepet, Ferdi Kaza sigortası ve Üçüncü Şahıslara Karşı Sorumluluk Sigortası Poliçelerini kapsamaktadır.
balonlarımız 12,16,20 kişilik olup hava muhalefeti olmayan risksiz hergün uçuş planımız yapılmaktadır.

standart balon promosyon uçuş 140—175  euro

12 ve 16 kişilik konfor uçuşlar 145—175  euro

2 kişilik özel evlilik teklifi ,doğum günü ,balayı ,ve diğer önemli günler özel uçuşları : 2560 euro

extra çiçek,plaket,pasta,hediyeler,pankart,yazı gibi uygulamalar istek üzerine yapılabilir.7/24 bilgi hattı : 05322576787

 

Otelden Mercedes Vito ve Özel Şöför ile Alınış

Özel şöför ile sigara içilmeyen araçlarımız ile varış

Kahvaltı İhtişamı

Maxiumum 16 yolcu

Hediye değerinde sertifkanız

Şampanya

1.5 saatlik uçuş

Tam Teşeküllü Sigorta

• Sizi özel araçlarımızla otelinizden alıyoruz ve sabah erkenden kalkış yapacağımız bölgeye götürüyoruz.
• Siz kahveniz ve çayınızla birlikte açık büfe kahvaltınızın keyfini çıkarırken, biz de balonları hazırlıyoruz.Hazırlıklar ortalama 15 dakika sürmektedir.
• Hazırlıklar tamamlandıktan sonra sepete alınırsınız ve Gün doğumu ile birlikte balonlarımız kalkışa başlar.
• Pilotlarımız size güneşin doğuşunu ve Kapadokya’nın olağanüstü görüntüsünü sunabilmek için yaklaşık 1000 -5500 feet yükselir.
• Sonra alçalır ve vadilerden , peribacalarının arasından ve mağaralardan geçerler ki bu da size mükemmel fotoğraflar ve videolar çekme imkanı tanır.
• Bu turun süresi 60 dakika ile 75 dakika sürmektedir.
• Standard tur 20-28 kişilik balonlarda gerçekleştirilir.
• İniş saati geldiğinde iniş yapıcağımız yerde bulunan yer ekibimiz her türlü güvenlik ve konfor için inişimize yardimci olacaklardır.
• Güvenli ve yumuşak bir iniş sonrasi size özel küçük bir kutlama düzenlemekteyiz
• Unutulmaz maceranizin bir anısi olarak Adınıza düzenlenmiş Pilot imzalı özel Balon Uçuş Sertifikası takdim etmekteyiz.
• Son olarak yine özel araçlarımızla otelinize götürülürsünüz.
• Standard uçuş yaklaşık olarak 1 saat sürmektedir.
• Bütün yolcularımız 4.500.000 Eura’ya kadar sigortalanmıştır.

Lezzetli bir kahvaltı ile güne başlayış ile balonun nasıl hazırlandığına dair bilgiler edineceksiniz. Balon çalışanları tarafından yolcu güvenliği hakkında bilgi sunulacak ve gün doğumu için kalkışa hazırız. Bu uçuş için 12 ve 16 kişi sepetlerde uçuş uyğulamamız vardır . olagan dışı bir hava hareketi olmadığı müddetce 1 saat den fazla uçuşun ardından artık inme vakti ile birlikte yer’de bizi bekleyen ekip ile şampanyamız hazır.Uçuş ile alakalı bir hediye alarak en geç saat 08:00 gibi otelde olacaksınız. Başlangıç’dan bitişe toplam bu macera 4 saatinizi alacak.

Bu uçuş, Standard ve Uzun uçuşlara göre daha kişisel bir tarzı yansıtır. İsminden de anlaşıldığı gibi sadece size veya sizin grubunuza özel bir uçuştur. Yani sepette sizden başka kimse olmayacaktır.

Uçuşun başlama saati yaklaşık olarak diğer uçuşlar gibi olacaktır. Ama uçuş süresi tamamen sizin arzunuza bağlıdır. Bu süre yarım saten iki saate kadar değişebilir. Bu uçuşu pek çok özel durum için değerlendirebilirsiniz. Doğum günü, düğün, balayı gibi. Zaten balonlarımızda şimdiye kadar birkaç düğün gerçekleştirmiş bulunmaktayız.

Bundan başka, hava şartları uygun olursa özel bir akşamüstü uçuşunu da organize etmek mümkündür.

Bu uçuşun ücreti, talebin niteliğine bağlı olarak değerlendirilir.

BALON TURU İÇİN ÖDEMEYİ NASIL YAPACAĞIZ?

Uçuş seçeneklerinde seçmiş olduğunuz uçuş için ödeme, tur öncesi sizden ön ödeme şeklinde alınacaktır.

UÇUŞ İÇİN HANGİ OTELLERDEN ALIYORSUNUZ?

Göreme, Avanos, Ürgüp, Uçhisar, Nevşehir, Kaymaklı,Ortahisar, Çavuşin, Mustafapaşa’ da bulunan otellerden uçuş için alış ve bırakış şeklinde transferinizi sağlıyoruz.

UÇUŞ İÇİN OTELDEN NE ZAMAN ALINACAĞIZ ?

Servis aracımız otelinizden sizi 30 – 45 dakika önce alır ve kahvaltı alanına götürür. Alış saatleri konakladığınız otelin bölgedeki konumuna göre değişkenlik gösterir.

BİR BALONDA KAÇ KİŞİ OLUYOR?

2 – 12 – 16 – 20 – 28 kişilik sepetler bulunmaktadır. Hangi sepette uçacağınız o günkü müşteri yoğunluğuna göre planlanmaktadır. Sepetlerin içerisinde bölmeler bulunmaktadır.

BALON TURUNA ÇOCUKLAR KATILABİLİR Mİ ?

6 yaş ve üzeri çacuklar balon turuna katılabilirler. Uçuş güvenliğinden dolayı 6 yaşından küçük çocukların tura katılması yasaktır.

BALON TURUNA HAMİLELER KATILABİLİR Mİ ?

Hamile bayanların balon turuna katılmaları önerilmemektedir. Yine de balon turuna katılmak isteyen hamile misafirlerimiz sorumluluğun kendisine ait olduğunu gösterir bir belge imzalaması gerekmektedir.

BALON TURUNUN SÜRESİ NE KADARDIR ?

Katılacağınız balon turunun alıştan bırakılışa kadar olan toplam süresi 3 saat sürmektedir. Standart Uçuşlarımız 60 dakika (+/- 10 ) dakikadır.

BALONLARIN UÇUŞ GÜZERGAHI VARMIDIR?

Balonlar rüzgarın yönünde doğru haraket eden sıcak hava balonlarıdır. Uçuş alanından kalkan balonlar yer ekibi tarafından telsizle haberleşme sağlarlar. Rüzgarın yönüne göre ve havadaki müsaitlik durumuna göre vadi içlerine doğru seyir izlerler.

BALON NE KADAR YÜKSEĞE ÇIKAR ?

Uçuş sırasında balonların irtifası 5 metre ile 1000 metre arasında değişir. Pilotlar müşterilerin peribacalarını daha yakından görmeleri için genellikle vadi içlerinden ve alt seviyeden uçmayı tercih eder.

KUTLAMADA VERİLEN İÇEK ALKOLLÜ MÜ ?

Balon turlarında uçuş sonrası şampanya ile kutlama yapılır. Çalıştığımız balon firmalarının kutlamadaki şampanyalarında alkol bulunmamaktadır. Şampanya adı verilen gazlı meyve aramalı enerji içeceği ikram edilmektedir.

KUTLAMADA VERİLEN İÇEK ALKOLLÜ MÜ ?

Balon turlarında uçuş sonrası şampanya ile kutlama yapılır. Çalıştığımız balon firmalarının kutlamadaki şampanyalarında alkol bulunmamaktadır. Şampanya adı verilen gazlı meyve aramalı enerji içeceği ikram edilmektedir.

7/24 bilgi hattı 05322576787

ReviewsRead other people opinions

Write Your Own review

Your email address will not be published. All the fields are required to add a review.