Gönül Rahatlığı ile arayabileceğiniz bir Kapadokya ACENTASI Albunea Travel Servis 7/24 iletişim hattı 05322576787

A Cappadocia agency that you can call with ease of peace Albunea Travel Service 7/24 communication line 05322576787

EUR180 & 250

Balon Turu

Konaklama yerlerinizden özel alınır kahvaltı salonumuzda sizlere açık büfe içecekler ve yiyecekler ikram ederiz.Balonlarımız hazırlanırken sizleri uçuş alanına taşırız sepetlere yerlerinizi almanız için ekibimiz yardımcı olur daha sonra tecrübeli pilotlarımız tarafından ortalama 60 dk ve üzeri uçuş gerçekleşir inilecek yer alan tam belli olmasa,da en uygun bir alana rahat güvenli inişlerimiz olur ve her misafirimize alkolsüz şampanya ve meyve suyu ikram edilir. Sonrasın,da mutlu fotoğraflar çekilerek lüks araçlarımız ile konaklama yerlerinize uçuş sertifikanızı vererek bir dahaki kapadokya balon uçuşlarında görüşmek dileği ile veda ederiz.

Hayatınız boyunca kendinize VE EŞİNİZE verebileceğiniz tek güzel bir HEDİYE  kapadokya da balon gezisi yapmak olsun.

In our breakfast room, we offer you open buffet drinks and food. When we prepare our salons, we take you to the flight area. Our team helps you to take your places to the baskets. There are comfortable safe descents to an area and every guest is served non-alcoholic champagne and juice. Afterwards, we say goodbye with the wish of seeing your next flight of Cappadocia balloon flights by taking happy photos and giving your flight certificate to your accommodation with our luxury vehicles.

Whether you’re in Cappadocia or a balloon trip, the only nice gift you can give to yourself and your wife during your life.

 

Ulaşım Evet
Kahvaltı Evet
Şampanya Evet
Sertifika Evet
  11500 tl11500 tl iki kişide tek kişi fiyatı
  euro480 euro

  Özel Turlar Rehber private tours wıth guıde

  Konaklama Evet
  Ulaşım Evet
  Profesyonel Turist Rehberi Evet
   euro or tl 85 euro85 euro kişi başı//////grup have to be 4 person mınumum gurup en az 4 kişi olmalı.

   Türk Yemekleri(Turkısh Cookıng Tours)

   Gurupla buluşma ,alışveriş manavda yada pazarda başlıyoruz yemek pişirilecek yerimize geçiş ve hazırlık yemek pişirme saati olarak minumum 1 saat hazırlık 2 saat çanak güveçlerde pişirme topluca yeme şeklindedir.

   Meeting with the group, shopping, we start at the grocery store or the market. The transition to the place to cook and the preparation time as a minimum 1 hour preparation and 2 hours of cooking in bowls and casseroles is in the form of eating collectively.

   Konaklama Evet
   Ulaşım Evet
   Profesyonel Turist Rehberi Evet
    TL3500 tl

    Balayı Paket * Honeymoon package

    Konaklama Dahil
    Transferler Dahil
    Profesyonel Rehberlik Dahil
     12